Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.10.2018 09:47

Vuçiq takon serbët në Llapnasellë (Drejtpërdrejt)

​Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq po takon serbët në fshatin Llapnasellë.

Ai ka zhvilluar disa takime në veri të Mitrovicës, si dhe ka vizituar Manastirin e Graçanicës./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën