Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 12:51

Voton Erion Veliaj (Drejtpërdrejt)

Voton kryetari aktual i Bashkisë Tiranë dhe kandidat për një tjetër mandat, Erion Veliaj i Partisë Socialiste.

Ngjarjet live në të kaluarën