Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 17.07.2018 05:56

Votimi i Visar Ymerit (Drejtpërdrejt)

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Visar Ymeri po voton në shkollën fillore "Faik Konica", në Prishtinë.

Partia që ai drejton është në balotazh në Prishtinë, Podujevë, Prizren, Gjilan dhe Kaçanik./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën