Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.10.2018 08:03

Votimi i Shpend Ahmetit (Drejtpërdrejt)

Kryetari i Prishtinës dhe kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Ahmeti po voton në qendrën e votimit që është në shkollën fillore "Faik Konica", në Prishtinë.

Ai kundër kandidat ka Arban Abrashin nga Lidhja Demokratike e Kosovës./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën