Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 12:28

Votimi i Ramush Haradinajt (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj me bashkëshorten Anita Haradinaj po votojnë në shkollën e mjekësisë “Ali Sokoli” në Prishtinë.

Partia që drejtohet nga Haradinaj, AAK në këto zgjedhje garon me 880 kandidatë, ku përfshihen kandidatët për kryetar të komunave dhe kandidatët për Kuvendet Komunale./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën