Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 12.12.2018 04:37

Votimi i Kadri Veselit (Drejtpërdrejt)

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli po voton në qendrën e votimit në shkollën fillore “Faik Konica”.

Partia që ai drejton është në balotazh në Prizren, Vushtrri, Mitrovicë, Dragash, Kaçanik, Shtime, Ferizaj,Malishevë dhe Klinë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën