Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:47

Votimi i Haradinajt (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj me bashkëshorten Anita Haradinaj, po voton në qendrën e votimit e cila është në Shkollën e Mjekësisë “Ali Sokoli”, në Prishtinë.

Përndryshe, partia që Haradinaj drejton është në balotazh në Suharekë, Obiliq, Gjakovë, Istog, Rahovec dhe Klinë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën