Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 18.01.2020 05:48

Vjosa Osmani takohet me qytetarët e Istogut (Drejtpërdrejtë)

Kandidatja e LDK-së për Kryeministre, Vjosa Osmani, takohet me strukturat dhe qytetarët e Istogut.


Ngjarjet live në të kaluarën