Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 20.09.2019 02:06

Vjosa Osmani takim me strukturat e LDK-së dhe qytetarë (Drejtpërdrejt)

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani takohet me struktura të LDK-së dhe qytetarë.

Ngjarjet live në të kaluarën