Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 08.12.2019 03:31

Vjosa Osmani takim me strukturat e LDK-së dhe qytetarë (Drejtpërdrejt)

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani takohet me struktura të LDK-së dhe qytetarë.

Ngjarjet live në të kaluarën