Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 20.09.2019 02:00

Vjosa Osmani takim me qytetarët e Klinës (Drejtpërdrejt)

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, takon strukturat dhe qytetarët e Komunës së Klinës.

Ngjarjet live në të kaluarën