Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 19.11.2019 12:24

Vjosa Osmani takim me qytetarët e Klinës (Drejtpërdrejt)

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, takon strukturat dhe qytetarët e Komunës së Klinës.

Ngjarjet live në të kaluarën