Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:12

Vizita e ministrit Shala në fabrikën ‘Meka’

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, po viziton fabrikën e përpunimit të mishit “Meka” në Dragash.

Ngjarjet live në të kaluarën