Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.07.2019 04:51

Vizita e ministrit Gashi në Komitetin Olimpik të Kosovës

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar Komitetin Olimpik të Kosovës, me ç’rast kanë nënshkruar memorandum bashkëpunimi.

Ngjarjet live në të kaluarën