Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 26.05.2019 08:16

Vizita e ministrit Gashi në Komitetin Olimpik të Kosovës

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, po viziton Komitetin Olimpik të Kosovës, me ç’rast do të nënshkruhet edhe memorandum bashkëpunimi

Ngjarjet live në të kaluarën