Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 22.11.2019 08:12

Vijon rinumërimi i 530 vendvotimeve (Drejtpërdrejt)

Vijon rinumërimi i 530 vendvotimeve në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve.

Ngjarjet live në të kaluarën