Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 19.03.2019 03:44

Vetëvendosje tubim zgjedhor në Malishevë(Drejtpërdrejt)

Lëvizja Vetëvendosje mban tubim zgjedhor në Malishevë.

 Në tubim merr pjesë edhe kryetari Visar Ymeri, Albin Kurti, Donika Kadaj dhe kandidati për kryetar të kësaj komune nga Lëvizja Vetëvendosje Adem Berisha.

Ngjarjet live në të kaluarën