Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 12:57

Vetëvendosje tryezë për dënimin e aktivistëve të dënuar (Drejtpërdrejt)

Lëvizja Vetëvendosje mban një tryezë diskutimi me temën “Procesi i kompromentuar i dënimit të aktivistëve të Lëvizjes VV dhe Rezoluta nga debati parlamentar”. Merr pjesë dhe Albin Kurti, kryetar i VV-së.Ngjarjet live në të kaluarën