Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 10:34

Veseli përcjell Clinton pas vizitës në Kosovë

Kryeparlamentari Kadri Veseli takon ish-presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton dhe e përcjell atë pas vizitës në Kosovë.


Ngjarjet live në të kaluarën