Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 03:48

Veseli në vendin ku po ruhen eksponatet e rrobave të të vrarëve

Kryeparlamentari Kadri Veseli, i shoqëruar nga drejtori i Institutit të mjekësisë ligjore, Arsim Gërxhaliu po viziton vendin ku po ruhen eksponatet e rrobave të të vrarëve dhe artefaktet e personave të zhdukur gjatë luftës në Kosovë.

Ngjarjet live në të kaluarën