Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 18.01.2020 05:51

Veseli në takim me përfaqësues të odave ekonomike dhe bizneseve (Drejtpërdrejt)

Kandidati i PDK-së për kryeministër Kadri Veseli mban takim me përfaqësuesit e odave ekonomike dhe përfaqësues të bizneseve.


Ngjarjet live në të kaluarën