Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 01:39

Veseli e Hamza vizitojnë Doganën e Kosovës (Drejtpërdrejt)

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli dhe ministri në detyrë i Financave, Bedri Hamza, vizitojnë Doganën e Kosovës

Ngjarjet live në të kaluarën