Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 15.07.2019 11:09

Veseli dhe Idrizi takojnë studentët e Mitrovicës(Drejtpërdrejt)

Kryetari i PDK-së Kadri Veseli dhe kandidatja për kryetare të Mitrovicës do të zhvillojnë një takim me studentët në Mitrovicë.

 


Ngjarjet live në të kaluarën