Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:35

Veseli dhe Haradinaj bëjnë homazhe në Gllogjan (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj së bashku me kryeparlamentarin Kadri Veseli në përkujtim të 21-vjetorit të rënies së dëshmorit Luan Haradinaj po bëjnë homazhe në Gllogjan

Ngjarjet live në të kaluarën