Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:30

​ Vendosja e gurthemelit të Pishinës Olimpike në Prizren (Drejtpërdrejt)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit Kujtim Gashi merr pjesë në vendosjen e gurthemelit të Pishinës Olimpike, investim i Ministrisë së Kulturës


Ngjarjet live në të kaluarën