Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.08.2019 11:18

Vendosja e flamurit të Kosovës në hyrje të Prishtinës (Drejtpërdrejt)

Në një situatë të tensionuar, me praninë e forcave policore dhe shumë qytetarëve, është hequr flamuri kombëtarë, në hyrje të Prishtinës, për t’u vendos ai shtetëror (drejtpërdrejt).


Ngjarjet live në të kaluarën