Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:29

​ Vendosja e banerit me porosi për vizat (Drejtpërdrejt)

Sot do të mbahet një aksion simbolik nga organizatori i aktivitetit Xhavit Drenori dhe disa aktivistë të tjerë, për vendosjen e banerit me një porosi në lidhje me vizat për komisionarin evropian për Zgjerim, Johannes Hahn.


Ngjarjet live në të kaluarën