Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 16.11.2019 11:46

Vendoset gurthemeli i objektit të Gjinekologjisë, Pediatrisë dhe Urgjencës në Kamenicë

Vendoset gurthemeli i objektit të Gjinekologjisë, Pediatrisë dhe Urgjencës në Kamenicë (Drejtpërdrejtë)

Ngjarjet live në të kaluarën