Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.09.2019 06:32

Vendoset gurëthemeli për ndërtimin e shtatores së Adem Demaçit

Kryeministri në dorëheqje merr pjesë në vënien e gurthemelit për ndërtimin e shtatores së veprimtarit dhe simbolit të rezistencës së çështjes kombëtare, Adem Demaçi.

Ngjarjet live në të kaluarën