Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:29

Vazhdon seanca e Kuvendit (Drejtpërdrejt)

Mbahet vazhdimi i seancës së Kuvendit të Kosovës, ku pritet të miratohen disa raporte vjetore dhe po ashtu janë paraparë disa pika të rendit të ditës për debate parlamentare.

Seanca pritet të fillojë në ora 10:00.

Ngjarjet live në të kaluarën