Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 14.10.2019 09:17

Vazhdon debati për Luginën e Preshevës (Drejtpërdrejt)

Kuvendi i Kosovës po vazhdon seancën e jashtëzakonshme në të cilën po diskutohet situata aktuale e shqiptarëve në Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë.

Ngjarjet live në të kaluarën