Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.10.2019 03:44

Vazhdimi i seancës së Kuvendit (Drejtpërdrejt)

Deputetët e Kuvendit të Kosovës janë mbledhur për vazhdimin e seancës plenare.

Në rendin e ditës janë paraparë mbi 60 pika mbi të cilat do të diskutohet dhe kërkohet vota e ligjvënësve kosovarë.

Ngjarjet live në të kaluarën