Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 12:58

Vazhdimi i seancës për politikën e jashtme (Drejtpërdrejt)

Kuvendi i Kosovës po vazhdon seancën e jashtëzakonshme, në të cilën po zhvillohet debat parlamentar sipas kërkesës së 42 deputetëve, lidhur me “dështimet dhe skandalet në politikën e jashtme të Republikës së Kosovës”.

Ngjarjet live në të kaluarën