Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 16.11.2019 03:40

Tubim përkujtimor për dëshmorët Mulla Hajdari dhe Mehmetali Behluli

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj bën homazhe te lapidari dhe merr pjesë në tubimin përkujtimor për dëshmorët Mulla Nusret Hajdari dhe Mehmetali Shukri Behluli.


Ngjarjet live në të kaluarën