Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:29

Tubimi përmbyllës i PDK-së në Ferizaj

PDK Partia Demokratike e Kosovës po mban tubimin përmbyllës në Ferizaj.

Tubimi po mbahet në sallën e Sportit në Ferizaj, ku të pranishmëve do t’i drejtohet kandidati për kryetar të kësaj komune, Agim Aliu dhe kryetari i PDK-së, Kadri Veseli.

Ai në këtë komunë ka kundër kandidat në balotazh, Muharrem Sfarqën e LDK-së./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën