Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 21.10.2018 04:56

Tubimi përmbyllës i AAK-së në Istog

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës po mban tubimin përmbyllës në komunën e Istogut, ku kandidati për kryetar Gani Dreshaj do të paraqesë programin qeverisës.

Në këtë tubim merr pjesë edhe kryeministri dhe kryetar i AAK-së, Ramush Haradinaj

Gara zgjedhore për kryetar të Istogut zhvillohet në mes kandidatit të AAK-së, Gani Dreshaj dhe atij të LDK-së, Haki Rugova./KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën