Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 26.05.2019 08:19

Tubimi përkujtimor në Mejë të Gjakovës

Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj, marrin pjesë në tubimin përkujtimor për shënimin Ditës së të Pagjeturve të Kosovës, i cili po mbahet kompleksin memorial në Mejë, Gjakovë.

Ngjarjet live në të kaluarën