Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.02.2019 08:16

Tubimi elektoral i Nismës për Kosovën në Prishtinë (Drejtpërdrejt)

Nisma për Kosovën po mban tubim elektoral në Prishtinë, ku të pranishmëve do t’i drejtohet lideri i kësaj partie, Fatmir Limaj, si dhe kandidati për kryetar të Prishtinës, Shqyqri Bytyqi.

Tubimi po mbahet në sallën e kuqe të Pallati të Rinisë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën