Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.02.2019 08:14

Tubimi elektoral i Nismës për Kosovën në Kaçanik (Drejtpërdrejt)

Nisma për Kosovën mban tubim elektoral në Kaçanik, ku pritet të bëhet prezantimi i programit qeverisës, si dhe prezantimi i kandidatëve për Asamblenë Komunale.

Përveç kandidatit për kryetar të Kaçanikut nga Nisma, Agim Çaka, pritet të flasin edhe përfaqësues tjerë të Nismës për Kosovën./KosovaPress/ 

Ngjarjet live në të kaluarën