Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 19.03.2019 03:46

Tubimi elektoral i AAK-së në Prizren (Drejtpërdrejt)

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës po mban tubim elektoral në Prizren, ku kandidati për kryetar të këtij qyteti, Lulzim Kabashi do të paraqes programin qeverisës, si dhe do të prezantohen kandidatët për Kuvendin Komunal.

Në këtë tubim i cili po mbahet në  qendrën sportive "Sezai Surroi", do të flas edhe kryeministri dhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën