Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 02:11

Tubim kundër ngacmimeve seksuale në Universitetin e Prishtinës(Drejtpërdrejt)

SKV, Grupi Anti-Seksist, Artpolis, USPE dhe ORCA në tubimin për adresimin e kërkesave kundër ngacmimeve seksuale në UP./KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën