Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:28

Tryezë për luftimin e ekstremizmit të dhunshëm (Drejtpërdrejt)

​Ministria e Punëve të Brendshme po mban tryezën me temën “Luftimi i ekstremizmit të dhunshëm dhe radikalizmit që shpie në terrorizëm”.

Në këtë konferencë po marrin pjesë kryeministri i Republikës se Kosovës, Ramush Haradinaj, ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj, ministra të linjës së Qeverisë së Kosovës, ambasadorët e vendeve të QUINT-it në Kosovë dhe akteret kyç që merren me luftimin e terrorizmit dhe ekstremizmit të dhunshëm në Republikën e Kosovës./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën