Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 12:25

Tryeza “Konkurrenca jo lojale në treg” (Drejtpërdrejt)

Oda e Afarizmit të Kosovës (OAK) po mban tryezën diskutuese “Konkurrenca jo lojale në treg”.

Në tryezë marrin pjesë Ismet Mulaj-drejtor ekzekutiv në OAK, “Konkurenca jo lojale në treg”; Valon Prestreshi-Autoriteti Kosovar i Konkurrencës; Lulzim Rafuna–Ministria e Financave; Blerim Dina -Organi Shqyrtues i Prokurimit; Sytrime Dervisholli -Ministria e Tregtisë dhe Industrisë; Safet Hoxha-Komisioni Rregullativ i Prokurimit Publik; Valdet Gjinovci -kryeshefi i AUVK; Bahri Berisha–Dogana e Kosovës dhe Lulzim Syla-kryeshefi i Inspektoratit të Tregut – MTI./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën