Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 09:39

Tryeza “Humbësja e madhe e dialogut”(Drejtpërdrejt)

Grupi për Studime Juridike dhe Politike dhe Instituti i Prishtinës për Studime Politike organizojnë tryezën e diskutimit me temë “Humbësja e Madhe e dialogut: Diskutim mbi parimet dhe strategjitë që parandalojnë institucionet e Kosovës të zhbëjnë karakteristikat unike të Kosovës”.


Ngjarjet live në të kaluarën