Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:49

Tryeza e partive politike e thirrur nga PSD (Drejtpërdrejt)

Tryeza më herët kanë mbajtur edhe Lëvizja Vetëvendosje dhe LDK-ja.

Përmes këtyre tryezave po synohet gjetja e një konsensusi për tema të rëndësishme në vend, kurse partitë opozitare kanë bërë edhe thirrje për caktimin e datës për zgjedhjet e jashtëzakonshme.

Ngjarjet live në të kaluarën