Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 15.07.2019 11:10

Tryeza e LDK-së dhe VV-së për dialogun me Serbinë

Grupi Parlamentar i LDK-së dhe Grupi Parlamentar i LVV-së, kanë organizuar tryezën me temë: “Kushtetutshmëria dhe përgjegjësitë institucionale në procesin e Dialogut me Serbinë”.


Ngjarjet live në të kaluarën