Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:48

Tryeza “Cila është e ardhmja e marrëdhënieve Kosovë-Serbi” (Drejtpërdrejt)

KDI organizon tryezën “Cila është e ardhmja e marrëdhënieve Kosovë-Serbi”, ku debatojnë Enver Hoxhaj zëvendëskryeministër i Kosovës, dhe Çedomir Jovanoviç, kryetar i Partisë Liberal Demokratike të Serbisë.

Tryeza mbahet me fillim nga ora 10:00.


Ngjarjet live në të kaluarën