Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.01.2018 12:29

Thaçi në takimin e Ekipit Përgatitor për të Vërtetën dhe Pajtimin (Drejtpërdrejt)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot merr pjesë në takimin e Ekipit Përgatitor për të Vërtetën dhe Pajtimin./KosovaPress/


 


 

 

Ngjarjet live në të kaluarën