Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 04:38

Thaçi mban fjalimin e fundvitit para ushtarëve të FSK-së (Drejtpërdrejt)

Presidenti i vendit Hashim Thaçi po mban një fjalim para pjesëtarëve të FSK-së.

Presidenti që sipas ligjit është komandant suprem i Forcës së Sigurisë së Kosovës cdo vit mban fjalimin e fund vitit dhe kësaj radhe e ka zgjedhur që këtë ta bëjë në kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën