Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 18.02.2019 04:25

Thaçi debaton me serbët në Çagllavicë (Drejtpërdrejt)

​Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të marrë pjesë në një debat të hapur me përfaqësuesit e mediave serbe dhe shoqërinë civile.

Debati po mbahet në Qendren Mediale në Çagllavicë. /KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën