Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 12:55

Teutë Rrusta dhe Nol Nushi në konferencë të jashtëzakonshme (Drejtpërdrejt)

Koordinatorja e Qendrave të Lëvizjes, Teutë Rrusta dhe koordinatori i Sekretariatit të Përgjithshëm, Nol Nushi, po mbajnë një konferencë të jashtëzakonshme për media, ku do të flasin për zhvillimet e fundit në Lëvizjen Vetëvendosje.

Ndërkohë, VV ka thënë se Noli dhe Teuta në këtë konferencë nuk përfaqësojnë pozicionet e mbajtura më herët në Sekretarin e Përgjithshëm të Lëvizjes Vetëvendosje./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën