Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 01:42

Tërhiqet shorti për renditjen e subjekteve politike për zgjedhjet në veri

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve bënë tërheqjen e shortit për renditjen e subjekteve politike dhe kandidatëve në fletëvotimet e zgjedhjeve të jashtëzakonshme në katër komuna.

Ngjarjet live në të kaluarën